Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

До кінця року в усіх ТГ області мають запрацювати поліцейські офіцери громад

До кінця року в усіх ТГ області мають запрацювати поліцейські офіцери громад

Учора, 16 серпня, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський разом з головами ТГ та поліцейськими з Київської і Сумської областей обговорили реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади».

“Дякую тим громадам, які вже почали впроваджувати цей важливий проєкт у себе та відкрили поліцейські станції. Адже офіцер громади опікується передусім потребами місцевого населення та підтримує постійний контакт з головами громад”, — звернувся Володимир Нідзельський до присутніх.

Учасники заходу відмітили, що основне завдання проєкту — створення безпечного простору на території кожної громади й надання якісних поліцейських послуг її жителям. Відтак до кінця року всі територіальні громади мають підписати Меморандум про співпрацю з поліцією. Після чого кожен поліцейський офіцер громади пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.

Окрім того, під час наради поліцейські з Київської та Сумської областей поділилися власним практичним досвідом реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», продемонстрували головам ТГ свої службові автомобілі та екіпірування поліцейських офіцерів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова