Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

До Бучі прибули президент Молдови та прем’єр-міністри Хорватії, Словаччини та Словенії

Президент Молдови Май Санду, а також прем’єр-міністри Хорватії, Словаччини та Словенії прибули до України з нагоди річниці визволення Бучі на Київщині.

– Сьогодні народ Молдови і я разом зі світовою спільнотою згадуємо про терор, скоєний рік тому проти мирних жителів у Бучі. Ми сумуємо та шануємо пам’ять усіх невинних. Демократії мають працювати разом, щоб ці злочини були розслідувані та покарані, – написала вона у Twitter.

Крім того, Санду опублікувала фото з Бучі разом із президентом України Володимиром Зеленським та головами урядів Словаччини Едуардом Геґером, Словенії Робертом Голобом та Хорватії Андрієм Пленковичем.

Зараз дивляться

– Ми хочемо засвідчити нашу політичну підтримку у світлі всебічної допомоги Словенії Україні у важкі часи російської військової агресії. Ми також хочемо підтвердити нашу прихильність політиці територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, – зазначив Голоб.

Нагадаємо, що українські військові звільнили Бучу 31 березня. Перші кадри з міста жахнули українців та весь цивілізований світ: тіла вбитих окупантами мирних людей лежали просто на вулицях.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зеленський до річниці звільнення Бучі (Київська область) від російських військ нагадав про звірства окупантів у цьому місті.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-31 17:36:50