Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

До 4 років ув’язнення засуджено правоохоронця, що вчинив смертельну ДТП на Чернігівщині

До 4 років ув’язнення засуджено правоохоронця, що вчинив смертельну ДТП на Чернігівщині

Борзнянським районним судом завершено розгляд кримінального провадження за обвинуваченням 24-річного лейтенанта служби цивільного захисту, який 28.12.2019 вчинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду.

Прокурором доведено, що обвинувачений, керуючи автомобілем «VOLKSWAGEN» та, рухаючись другорядною автодорогою на території Борзнянського району, на нерегульованому перехресті проігнорував вимоги Правил дорожнього руху, не надав дорогу автомобілю марки «ВАЗ-210994», внаслідок чого допустив зіткнення транспортних засобів.

В результаті ДТП водій автомобіля ВАЗ загинув, а його пасажир отримав тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

За наслідками судового розгляду кримінального провадження, обвинуваченого визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.

З урахуванням щирого каяття, повного визнання вини та сприяння в розкритті злочину, а також, беручи до уваги, позиції потерпілих, яким   частково відшкодовано матеріальну та моральну шкоди, та висновок органу пробації про можливе виправлення обвинуваченого бек ізоляції від   суспільства, на підставі ст. 75 КК України особу звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова