Україна і світ

Дмитро Котовський виконав стрибок Ураган на етапі Кубка світу – ВІДЕО

Український лижний акробат Дмитро Котовський здобув перемогу на четвертому етапі Кубка світу в американському Дір Веллі, штат Юта.

У суперфіналі змагань 21-річний Котовський виконав стрибок Ураган, за який йому присудили 138,82 бали.  Українець випередив найближчого суперника із Китаю Лі Тяньма, який задовольнився сріблом, на 18,85 бали.

Це перше золото для Дмитра у кар’єрі та третій подіум у сезоні. Для збірної України це п’ята перемога в історії чоловічої лижної акробатики на рівні Кубка світу.

Зараз дивляться

У пресслужбі НОК зазначили, що стрибок Ураган – найскладніший у цьому виді спорту. Іншими словами – це потрійне сальто з з п’ятьма гвинтами (фул-тріпл фул-фул). До цього цей стрибок вдалося виконати лише одному спортсмену, американцю Джерету Петерсону – віцечемпіону Олімпіади-2010.

До суперфіналу Кубка світу окрім Котовського вийшли ще двоє українців Володимир Кушнір та Максим Кузнєцов, які фінішували на четвертому та шостому місцях відповідно.

У жіночій лижній акробатиці жодна українка не змогла подолати кваліфікацію: Анастасія Новосад, Ольга Полюк, Ангеліна Брикіна та Анастасія Гасюк завершили змагання після першого стрибка.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-05 01:21:44

Магазин Автозапчастин м.Ніжин