Україна і світ

Дмитро Гриценко переміг Даніеле Скатіцці на турнірі Bellator 291

25-річний українець Дмитро Гриценко дебютував з перемоги у промоушні Bellator. Бій відбувся у Дубліні на турнірі Bellator 291, головною подією якого був поєдинок між Ярославом Амосовим та Логаном Сторлі.

Суперником Гриценка став італієць Даніеле Скатіцці.

Зараз дивляться

Українець провів трираундовий бій у контратакувальному стилі та здобув перемогу одноголосним рішенням суддів – 30-27, 29-28, 29-28. Гриценко перевершив свого візаві за точністю майже в усіх видах ударів.

Дмитро Гриценко дебютував на професійному рівні в ММА у 2016 році, а у грудні 2022 року підписав контракт з промоушном Bellator.

На момент підписання угоди він перебував у лавах ЗСУ. Як розповів сам українець, готувався до бою він ц підвалі і лише за десять днів до турніру Bellator 291 вирушив в Ірландію.

— Я ж служу в ЗСУ, і мене не відпускали на бій. Я зміг виїхати тільки за 10 днів до нього, хоча знав про поєдинок за декілька місяців. І от відповідно, я не міг виїхати, то і не міг нормально готуватись, адже в складі Збройних сил постійно був на шикуваннях, навчаннях і тому подібному.

Я тренувався як Роккі Бальбоа – в підвалі, бив голими руками по долоням хлопцям, бігав, – розповів спортсмен у коментарі XSport.

Після перемоги над Даніеле Скатіцці в активі Гриценка вже вісім перемог у восьми боях у змішаних єдиноборствах.

А ось головний бій вечора Ярослав Амосов – Логан Сторлі закінчився також перемогою українського бійця одноголосним рішенням суддів.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-26 18:51:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин