Україна і світ

Для Зеленського важливо заручитися підтримкою Трампа в питанні “формули Штайнмайера”, – експерт

Джерело: 112.ua

Для президента України Володимира Зеленського важливо заручитися підтримкою президента США Дональда Трампа в питанні “формули Штайнмайера”. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив політичний експерт Олександр Савченко.

Експерт зазначив, що в порядку денному зустрічі не названі питання світу, але, на його думку, саме це питання буде підніматися.

“зокрема, мені здається, що провальне підписання “формули Штайнмайера” тут має прямий зв’язок, вона пов’язана саме з цією зустріччю”, – припускає Савченко.

На його думку, президент Володимир Зеленський не був готовий до прийняття власного рішення по “формулі Штайнмайера” і щодо подальших дій світу.

“Мені здається, що ця зустріч і ці танці дипломатичного корпусу навколо підписання “формули Штайнмайера” і нормандських переговорів штучно відтягувалися з тієї причини, що не було зустрічі з Трампом. Для Володимира Зеленського чомусь вкрай важливо узгодити дії з “формулі Штайнмайера” і заручитися підтримкою Трампа в цьому питанні”, – заявив він.

апомним, на 25 вересня запланована зустріч президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа. Відомо, що основною темою переговорів буде співпраця країн у питаннях національної безпеки і оборони.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close