Новини Чернігова

Для війни у лісі та болоті: у ЗСУ створили унікальну бригаду

Для війни у лісі та болоті: у ЗСУ створили унікальну бригаду

На Чернігівщині п’ять районів (Семенівський, Новгород-Сіверський, Корюківський, Сновський та Городнянський) межують з Російською Федерацією.

Протяжність кордону 223 кілометри. З метою посилення оборони України на північному кордоні в Збройних силах створена окрема єгерська бригада.

«Комплектуємо бригаду військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій. Пріоритетними є діючі та колишні військовослужбовці сил спеціальних операцій та військової розвідки. Також набираємо мисливців, єгерів, співробітників лісових господарств, які не були задіяні в операціях об’єднаних сил, проте їхня цивільна діяльність має спорідненість зі специфікою бригади. В ідеалі нам потрібні місцеві жителі, які знають всі ліси та болота.», – каже 40-річний Руслан Колесников, офіцер відділення управління персоналом.

Бригада буде дислокуватися у Житомирі.

Особливості служби: рік служби буде зараховуватися за півтора. Плюс щомісячна доплата в межах 3,5 тисячі гривень. Загалом солдат-контрактник отримуватиме орієнтовно 14 тисяч гривень на місяць.

Бажаючих дуже багато. Тому проводиться жорсткий відбір.

Джерело – Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №22 (1724), 30 травня 2019 року, Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.06.2019