Місто і регіон

Для тих, хто опинився в кризовій ситуації: у Ніжині відкрили «Соціальний гардероб»

ФОТО: Надія Пушка

У Ніжині розпочав свою роботу «Соціальний гардероб». Його послугами можуть користатися люди, які опинилися в кризовій ситуації, зокрема внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини та інші соціально-вразливі категорії населення. Проєкт створили на базі Благодійного фонду «Карітас Чернігів». Детальніше про те, як працює «Соціальний гардероб» Суспільному розповіла соціальна працівниця фонду Надія Пушка.

«Соціальний гардероб» у Ніжині запрацював з листопада. Він спрямовує роботу на видачу продуктів, засобів гігієни та речі.

Для тих, хто опинився в кризовій ситуації: у Ніжині відкрили"Соціальний гардероб"

Проєкт «Соціальний гардероб». ФОТО: Надія Пушка

За словами Надії, з настанням холодів багато незахищених верств населення потребують теплий одяг та взуття. Для цього міська рада надала приміщення, де й вирішили розмістити «Соціальний гардероб».

«Ми просимо ніжинців, якщо в них є можливість, допомогти і приносити чистий та охайний одяг. Його розвішують у приміщенні в нашому гардеробі».

Для того, щоб отримати одяг людина має прийти з документами, які засвідчують певну категорію та обрати собі необхідні речі.

«Будь-хто до нас не може підійти. Ми надаємо допомогу людям, які потребують, які опинилися в кризових ситуаціях».

Сюди належать такі категорії людей, як:

  • багатодітні сім’ї;
  • особи з інвалідністю;
  • самотні мати, батько чи опікун;
  • вагітна/ мати, яка годує(дитина до 2 років);
  • самотні люди похилого віку;

Принести або отримати речі можна, звернувшись за телефоном: 096 094 32 35.

Довідково.

Благодійна організація “Благодійний фонд «Карітас Чернігів» належить до мережі Карітасу України, яка об’єднує понад 40 організацій. Співзасновником є фонду є парафія Святих Володимира та Ольги Української Греко-католицької Церкви. Завдання фонду є допомагати різним верствам населення, які цього потребують.

Суспільне Чернігів

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-12-08 21:57:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин