Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Для тих, хто боїться: у Нідерландах пропонують вакцинуватися у VR-окулярах

У Нідерландах громадянам пропонують отримати бустерну дозу вакцини від коронавірусу в окулярах віртуальної реальності. Це стосується людей, які бояться вакцинуватися.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Хуго де Йонге у соціальних мережах.

– Ви нервуєте перед щепленням, але хочете зробити бустерну дозу? Служба охорони громадського здоровʼя Амстердаму буде рада вам допомогти. З’являється все більше місць, де пропонують VR-окуляри, які допомагають розслабитися під час щеплення, – зазначив він.

Також міністр наголосив, що з окулярами віртуальної реальності працюють у Роттердамі.

За даними уряду, у країні щонайменше одну дозу вакцини від Covid-19 вже отримали 89% дорослого населення, повністю вакциновані 85,9%. Також 16,4% дорослих зробили бустерне щеплення.

Наприкінці листопада в Нідерландах підтвердили новий штам коронавірусу Омікрон. Щоб запобігти його швидкому поширенню в країні запровадили суворий карантин на період Різдва та Нового року.

Так, усі магазини, що продають товари не першої необхідності, а також низка інших громадських місць, будуть зачинені з 19 грудня до 14 січня. Це, зокрема, стосується ресторанів, перукарень, музеїв та спортзалів. Усі школи припиняють свою роботу щонайменше до 9 січня.

За новими правилами, всі магазини, що продають товари не першої необхідності, а також низка інших громадських місць, будуть зачинені з 19 грудня до 14 січня. Це стосується ресторанів, перукарень, музеїв та спортзалів. Усі школи припиняють свою роботу щонайменше до 9 січня.

Джерело: Хуго де Йонге


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-28 11:31:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин