Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Для шкільних їдалень Чернігова та Ніжина служба зайнятості підготувала понад сотню кухарів

Для шкільних їдалень Чернігова та Ніжина служба зайнятості підготувала понад сотню кухарів

Тепер колишні безробітні працюють у КП «Шкільне» (місто Чернігів) і КТВП «Школяр» (місто Ніжин), що забезпечують гарячим харчуванням місцевих школярів. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Навчання проводили викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Для безробітних це було підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Сучасні вимоги дотримання санітарних норм і правил при організації громадського харчування». Колишні кухарі відновили свої знання і отримали нові – з охорони праці, основ трудового законодавства, дотримання вимог і правил особистої гігієни працівниками при організації громадського харчування, санітарно-епідеміологічних вимог до транспортування, прийому, зберігання та кулінарного оброблення харчових продуктів, профілактики харчових інфекцій та отруєнь тощо.

Навчалися безробітні безкоштовно – за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова