Україна і світ

Для придушення спротиву Маріуполь планують віддати кадирівцям – Андрющенко

Будівельні матеріали м.Ніжин

Стає потрохи зрозумілим частини пазлу, що окупанти планують робити з Маріуполем, а також, хто буде умовним “куратором відновлення”. Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

— Наші джерела з оточення Іващенко повідомляли,про “шефство” від Чечні. Через те, що Маріуполь виявився занадто недружнім та націоналістичним. Тому для залякування та придушення спротиву планується віддати місто кадирівцям. З портом та правом мародерства, – повідомив він.

За його словами, вже фіксуються часткові підтвердження цьому. Зокрема, сьогодні в Маріуполь вперше відбулася робоча зустріч за участю окупаційної адміністрації, депутата Держдуми РФ Дмитра Сабліна, який є куратором окупації Маріуполя з 2014 року, а також Адама Делімханова та Ахмеда Долгаєва, які по суті є частиною політичної влади Чечні.

Ці особи обговорювали плани щодо “відновлювання Маріуполя”. Андрющенко зазначає, що кадирівці поводились як господарі, та сам графік зустрічі швидше нагадував оцінку та інвентаризацію того, що залишилось. Аніж щось, схоже на “плани з відновлення”.

Радник міського голови Маріуполя наголошує, що таким чином, один із можливих сценаріїв почав реалізовуватись.

Вчора, 16 травня, із металургійного комбінату Азовсталь евакуювали 52 важкопоранених українських воїнів.

Напередодні у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що важкопоранених українських військових перевезли до медустанови у підконтрольному “ДНР” Новоазовську.

Ще 211 наших воїнів вивезли до Оленівки, там вони чекатимуть на обмін.

Джерело: Петро Андрющенко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 16:45:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин