Місто і регіон

Для осіб інвалідністю під час ЗНО створять особливі умови

Для осіб інвалідністю під час ЗНО створять особливі умовиВідучора стартувала реєстрація на ЗНО-2018. Цього року на Чернігівщині ЗНО проходитимуть більше дев’яти тисяч учасників, а це на понад дві тисячі осіб більше минулорічного показника.

Збільшення потенційних учасників ЗНО пов’язані з тим, що ДПА у формі ЗНО з української мови складатимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних навчальних закладів.

Для осіб з інвалідністю, за умов пред’явлення медичного висновку, створять спеціальні умови для проходження ЗНО.

Медичний висновок треба подати разом з іншими реєстраційними документами. Важливо вже під час формування реєстраційної картки вказати на необхідність створення особливих умов, зазначити номер і дату виданої закладом охорони здоров’я форми № 086-3/о.

Цьогоріч перелік особливих умов, які створюються для проходження ЗНО, доповнено умовою щодо надання можливості отримати в друкованій формі тексти до завдань з аудіювання, передбачені в сертифікаційних роботах з іноземних мов. Саме код цієї умови необхідно зазначити в медичному висновку – 0105.

Регіональні центри оцінювання якості освіти гарантовано забезпечуватимуть умови, зазначені в згаданому переліку. Створення інших умов залежить від матеріально-технічних можливостей пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання й особливостей технології тестування і потребуватиме розгляду регламентними комісіями при регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Джерело: Час Чернігівський

Джерело: Уездные новости
08.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи