Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах Чернігівщини працює гаряча лінія

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах Чернігівщини працює гаряча лінія

За повідомленням Укргідрометцентру, 14 грудня в Україні, крім південно-східної частини, ожеледь, на дорогах ожеледиця; вночі та вранці туман, видимість 200-500м ( I рівень небезпечності, жовтий). Такі погодні умови суттєво вплинуть на обстановку на автомобільних дорогах області.

Дорожнє господарство перебуває в режимі цілодобового чергування. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області працює гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області: +38(0462)661893, +380952714374.

Просимо водіїв завжди зважати на дорожню обстановку. При суттєвому погіршенні погодних умов радимо утриматися від поїздок.

Враховуйте, що провести обробку покриття одномоментно з настанням несприятливої дорожньої обстановки неможливо. Треба час, аби техніка всюди доїхала. А після обробки покриття – щоб протиожеледна суміш спрацювала і слизьке покриття стало мокрим, а потім сухим.

Узимку обов’язково використовуйте зимові шини – це ефективне керування автомобілем, контроль за рухом і траєкторією, мінімальний гальмівний шлях. На слизькій дорозі краще уникати різких маневрів i обгонів. Головне правило зимового водіння – нижча швидкість, більша дистанція.

Звертаємо увагу на аварійно-небезпечні ділянки доріг Чернігівщини з крутим підйомом та спуском, де водії вантажівок обов’язково мають використовувати ланцюги проти ковзання та заборонений рух автопоїздів. Їх перелік за посиланням: https://ch.ukravtodor.gov.ua/…/tymchasove_obmezhennia….

На випадок погіршення погодних умов на дорогах Чернігівської області визначені місця відстою автомобільного транспорту. Їх перелік за посиланням: https://ch.ukravtodor.gov.ua/…/perelik_stoianok_ta….

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова