Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Для лікарень Чернігівщини придбали 62 концентратори американського виробництва

Для лікарень Чернігівщини придбали 62 концентратори американського виробництва

Медичні заклади в Чернігівській області отримують кисневі концентратори які придбані за кошти субвенції з державного бюджету.

Їх будуть використовувати для надання кисневої терапії хворим на коронавірус.

«Проаналізувавши потреби, які існують в лікарнях саме у кисневих концентраторах було прийнято рішення про передачу їх на місця. Загалом Управління придбало 62 сучасних концентратори американського виробництва, потужні та якісні. Вони частково замінять китайські концентратори щодо яких у медиків є багато нарікань. Протягом найближчих днів це обладнання надійде до медичних закладів з різних куточків області», – каже начальник відділу фінансового забезпечення – головний бухгалтер Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Тетяна Булденко.

Серед закладів, які отримали концентратори 29 січня – КНП «Чернігівська центральна районна лікарня».

«Це чергова партія кисневих концентраторів для нашого закладу. Надання кисневої терапії – багаторівневий процес. Окрім концентраторів йде постачання з балонів та за допомогою рідкого кисню, що зберігається у кріоциліндрах. Концентратори зручні тим, що у будь-який момент можна перемістити точку подачі кисню куди завгодно, у будь-яку палату та відділення. Також 28 січня отримали ще один наркозно-дихальний апарат. За планом Чернігівська центральна районна лікарня повинна бути готова прийняти одночасно до 125 хворих на COVID-19, нині на лікуванні перебуває 67 хворих. Завжди є резерв, у будь-який момент хворого можна госпіталізувати», -розповів генеральний директор Дмитро Руденко.

Джерело – Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Фото з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.02.2021