Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Для колишніх та нинішніх військових у Чернігові відкрили Центр конверсії

Для колишніх та нинішніх військових у Чернігові відкрили Центр конверсії

При Національному університеті «Чернігівська політехніка» відкрили Навчально-науковий Центр конверсії військових кадрів та ветеранів АТО/ООС.

Як повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM, мета діяльності Центру — перепідготовка та соціальна адаптація військових кадрів і ветеранів АТО/ООС, а також членів їхніх сімей. Йдеться про організацію та проведення для них навчальних занять, курсів, тренінгів, стажувань, заходів із працевлаштування, надання освітніх послуг, співпрацю з представниками територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, Міністерства у справах ветеранів в регіонах тощо.

«Створення такого наукового, навчального осередку в університеті буде продовженням як державних, так і міжнародних програм із соціально-професійної адаптації. Тут є спеціалісти у багатьох галузях, зокрема викладачі, психологи, спеціалісти з працевлаштування тощо. І сьогодні вони об’єдналися в один колектив — освітньо-науковий центр, який і буде допомагати нашим армійцям, ветеранам і членам їхніх родин. Наразі в Україні вже відкрилися перші два центри — у Житомирі й Чернігові», — повідомив президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

Для колишніх та нинішніх військових у Чернігові відкрили Центр конверсії

Першим кроком у діяльності Центру стало підписання Меморандуму про співпрацю між Координаційною радою ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА, громадською організацією «Чернігів Європейський» та Національним університетом «Чернігівська політехніка». Документ має на меті розширити можливості діяльності Центру на місцевому рівні.

Фото – АрміяINFORM

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь