дивитися відео та огляд матчу WTA 250 в Окленді

Перша ракетка України Еліна Світоліна з перемоги розпочала сезон на турнірі серії WTA 250 у новозеландському Окленді.

У першому колі змагань українка у двох сетах здолала експершу ракетку світу Каролін Возняцкі з рахунком 6:4, 6:3.

На старті зустрічі суперниці обмінялися брейками. За рахунку 3:3 Світоліна віддала свою подачу суперниці, але відразу зрівняла рахунку та змогла виграти сет.

У другому сеті Світоліна оформила брейк та повела у рахунку 4:1. Возняцкі вдалося відіграти один брейк, але українка зробила ще один, а потім закрила матч з першого матчпойнту.

Відео матчу Світоліна – Возняцкі

Загалом гра тривала 1 годину та 45 хвилин, за які Еліна виконала п’ять подач навиліт та реалізувала п’ять брейкпойнтів з десяти.

Це була шоста очна зустріч спортсменок, в яких Світоліна зазнала лише однієї поразки.

За словами українки, на сезон-2024 вона ставить перед собою високі цілі. Про це вона сказала після перемоги над Возняцкі.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

— Це був досить насичений рік для мене. У мене було кілька чудових матчів і великих перемог. Дуже задоволена досягнутим рівнем. Зараз новий рік, я маю ще більш високі цілі. Дуже рада, що починаю новий рік з перемоги, спробую розвинути цей успіх, – зазначила спортсменка.

Наступною суперницею Світоліної на турнірі в Окленді стане британка Емма Радукану, яка у першому колі здоала румунку Єлену-Габрієлу Русе. Раніше до другого кола цього турніру вийшла також Леся Цуренко, здолавши американку Сакію Вікері.