Будівельні матеріали м.Ніжин

дивитись відео та огляд матчу Ла Ліги-2023/24, гол Довбика

Іспанська Жирона здобула п’яту поспіль перемогу в іспанській Ла Лізі, здолавши на своєму полі Мальорку у межах шостого туру. Гра на стадіоні Естаді Монтіліві завершилася з рахунком 5:3.

Господарі пропустили на старті зустрічі з пенальті. Одинадцятиметровий удар у ворота Жирони призначили за гру рукою українця Віктора Циганкова у власному штрафному. Пенальті успішно реалізував Ведат Мурікі, розвівши м’яча та голкіпера по різних кутах воріт.

У середині першого тайму господарі поля відіграли м’яч після удару Давіда Лопеса, а згодом вийшли вперед завдяки реалізованому пенальті Артемом Довбиком. Цей гол став другим для українця у футболці іспанського клубу.

Зараз дивляться

До перерви жиродинці відзначилися ще двічі, довівши рахунок до розгромного після голів Івана Мартіна та Янхеля Еррери.

На старті другої половини матчу Довбик асистував Савіо, який забив п’ятий гол Жирони у матчі. Незабаром після цього Циганков та Довбик пішли відпочивати, а у Мальорки наприкінці гри дублем відзначився Абдон Пратс, який вийшов на заміну.

Відео огляд матчу Жирона – Мальорка – 5:3

Перемога дозволила Жироні тимчасово посісти першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Іспанії. В активі підопічних іспанського фахівця Мічела зараз 16 очок після шести зіграних матчів. Слідом розташувалися Реал (15), Барселона (13) та Атлетік (13).

У наступному турі Жирона зіграє на виїзді проти Вільярреала, а Мальорка прийме Барселону.