Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дівчина з Семенівки представила Чернігівщину на всеукраїнському конкурсі юних лісівників

202749631_841642476761141_27336873652406209_n

Випускниця Семенівського учнівського лісництва Соломія Хулап (Семенівський ЗОС I-IIIст. №1), перемогла на І етапі (областному) Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, який у 2021 році присвячений 30-річчю Незалежності України та 100-річчю від дня народження Бориса Миколайовича Лук’янова (міністра лісового господарства України в 1966–1979 роках) та представляла Чернігівську область на Всеукраїнському рівні.

Така відзнака є результат співпраці учнів, педагогів та лісівників Семенівського лісгоспу.

18 червня в приміщенні Національного університета біоресурсів і природокористування України відбулось нагородження переможців.

15 юних лісівників майже зі всіх областей України, чиї дослідницькі роботи були визнані найкращими, отримали дипломи та подарунки від Товариства лісівників України.

У більшості конкурсних робіт піднято актуальні питання для екології та лісового господарства.

Юрій Марчук, Голова Товариства лісівників України:

“Проведення конкурсу є надзвичайно важливим, адже дає можливість учасникам – школярам з усієї України – визначитись зі спрямуванням майбутньої спеціальності, спробувати себе в наукових дослідженнях і пошуках, зробити крок до майбутньої професії, отримати можливість навчатися у провідних фахових університетах країни. Конкурс дає можливість відібрати серед тисяч учасників шкільних лісництв найкращих, стимулювати наукові дослідження на рівні школи, підтримати багаторічні кращі традиції шкільних лісництв”.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова