Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дівчата з Чернігівщини стали переможницями Всеукраїнського художнього конкурсу

Дівчата з Чернігівщини стали переможницями Всеукраїнського художнього конкурсу

Вихованки гуртка студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Носівського ЦДЮТ Марія Хахуда та Ольга Єфіменко стали переможцями у II Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Зимова казка» і нагороджені медалями та дипломами I ступеня у другій віковій категорії. Керівник гуртка Анна Талалаєвська отримала диплом-подяку за підготовку учасників конкурсу.

Журналісту ЧЕline керівниця розповіла, що конкурс відбувався онлайн. І її вихованки підготували для нього дуже гарні роботи.

ЧИАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині великодню «бабку» випікали в спеціальній формі (Фото)

«Оля Єфименко готувалася до конкурсу ще з літа. Була в неї заготовка і якраз вона підійшла, бо була на зимову тематику. Дуже гарна робота.

А Маша в нас узагалі молодець, дуже талановита дівчина – в усіх конкурсах бере участь. Зокрема на відкритому занятті ми з нею опановували нову техніку малювання старими дисконтними картками. І якраз у цій техніці Маша зобразила полярне сяйво. І цю роботу вона надіслала на конкурс.

У цьому конкурсі брали участь тільки дві наші дівчинки. І як бачимо, роботи без уваги не залишилися. І не дивно, бо вони виконані дуже старанно, діти добре над ними попрацювали», – зазначає Анна Талалаєвська.

Дівчата з Чернігівщини стали переможницями Всеукраїнського художнього конкурсу

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова