Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики»

Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики»

Понад 3000 солодких «миколайчиків» для багатодітних родини, діток-сиріт, родин загиблих учасників АТО/ООС, дітей, що мають інвалідність, малечі, яка виховується у будинках сімейного типу та інтернатах, а також позбавлена батьківського піклування передав народний депутат України Борис Приходько.

Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики»

«Друзі, щиро вітаю усіх з Днем Святого Миколая. Зичу здоров’я, миру, стабільності, достатку і взаєморозуміння нашій великій українській родині. У ці святкові дні, зокрема, і через кожного з нас Святий Миколай творить чудеса. Тож радо допомагаю йому, підтримуючи у моєму 210-му окрузі добру традицію – вітати діток зі святом. Діти – це емоції, щирі розмови, радісні очі, дзвінкий і веселий сміх, віра у дива. І дуже хочеться, щоб усі вони мали щасливе дитинство, здоров‘я, великі міцні родини і люблячих батьків поряд. Нехай Святий Миколай здійснить усі їхні мрії. Зі святом, друзі! Бажаю гарно провести сьогоднішній день і веселої підготовки до свят», – зазначає на своїй сторінці у Facebook Борис Приходько.

Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики»

19.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин