Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дитина втратила ніжку, лікувалася в Охматдиті, а наразі проходить реабілітацію та з протезом опановує велосипед. Детальніше – у матеріалі Факти ICTV

У 2022 році Маринка втратила ніжку внаслідок травми після атаки РФ, протягом тривалого часу вона проходила лікування у київському Охматдиті, а сьогодні медики закладу вже допомагають втілити її мрію стати гонщицею.

Гонщиця з протезом

Маринка завжди мріяла про кар’єру гонщиці. Але внаслідок російської атаки дівчинка втратила ніжку, що означало не тільки інвалідність, а й кінець можливості займатися улюбленою справою. Але не для цієї дитини.


Довгий час вона лікувалася в Охматдиті, а зараз проходить тут реабілітацію. Сьогодні лікарі допомагають їй навчитися ходити і навіть опанувати велосипед. Щоб свою мрію, Маринка бере участь у перегонах на спеціалізованому протезі.

Зараз дивляться

Ця дівчинка — живий приклад того, що навіть після страшних випробувань можливо зберегти силу духу та намір жити повноцінним життям.

Як і багатьом українцям, їй притаманні бажання не підкорюватися обставинам, наполегливість та здатність досягати своєї мети. Головне  — діяти!

Джерело і фото: НДСЛ Охматдит

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 16:49:01