Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Діти залишаться з батьком: екс-дружина репера Серьоги програла суд

Екс-дружина українського реп-виконавця Сергія Пархоменко (Серьога) – танцівниця Поліна Ололо програла в апеляційному суді в справі про опікунство над дітьми.

Гучні суперечки між Серьогою і Поліною Ололо щодо місця проживання дітей не вщухають вже більше року.

Поліна народила реп-виконавцю двох синів: Марка (11 років) і Платона (7 років).

2 лютого 2021 року Поліна Ололо програла апеляційний суд міста Києва. Ололо не надала необхідних доказів і суд відмовив у задоволенні скарги на рішення суду першої інстанції, і танцівницю видалили з залу засіданнь за неповагу до суду.

Суд відмовив Поліні в тому, щоб діти проживали з нею до винесення остаточного вирішення суперечки.

Ололо звинувачувала та очорняла репутацію Сергія в ЗМІ протягом багатьох місяців, приписувала йому численні правопорушення й переступи закону. Під час судового розгляду 21 грудня 2020 року Сергій Пархоменко назвав всі медійні звинувачення на своє ім’я необґрунтованими та брехливими.

Крім цього, суд визнав за доцільне проживання Марка Пархоменко та Платона Пархоменко разом з батьком Сергієм Пархоменко.

До даних висновків комісія прийшла через свідчення дітей, які повідомили фахівцям шокуючі подробиці їхнього життя з матір’ю.

Блогера Стужук звинуватили в смерті породіллі з Рівного

23 січня після домашніх пологів померла 34-річна породілля в Рівному. Трагічна подія викликала бурхливе обговорення в мережі. Користувачі звинувачують у трагедії Софію Стужук.

Шквал критики вилився на блогера через те, що нібито це вона підштовхує майбутніх мам на необдумані вчинки, а ті, надивившись красивих картинок, ризикують своїм життям.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-02 21:02:03