Україна і світ

Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садків

Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садків

Дітей, які не матимуть обов’язкових щеплень, не будуть допускати до навчання у садках та школах.

Це заявили глава Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич та виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час прес-конференції.

Перед школою дитина повинна пройти профілактичний огляд у педіатра чи сімейного лікаря, а також оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина отримала нові щеплення.

Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту B, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садків

Календар профілактичних щеплень для дітей та дорослих

13 серпня Уляна Супрун вкотре запропонувала зібрати засідання РНБО щодо невеликої кількості невакцинованих дітей та дорослих в Україні. 

Уляна Супрун


Виглядає, що досі немає розуміння, що вакцинація є не менш важливою, ніж забезпечення військовослужбовців зброєю чи впровадження стандартів НАТО. Без колективного імунітету і вакцинації як пріоритету перших осіб країни — ми не зможемо захистити Україну. Без розгляду питань щодо імунопрофілактики на засіданні РНБО з відповідними рішеннями, теза про цінність людського життя залишатиметься лише декларацією, не підкріпленою конкретними діями”.

Новина доповнюється

Джерело Телеканал новини «24»
14.08.2019