Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дискотеки, концерти, корпоративи та спортзаходи повертаються: Уряд пом’якшив карантинні обмеження

Дискотеки, концерти, корпоративи та спортзаходи повертаються: Уряд пом’якшив карантинні обмеження

Постановою № 583 від 02.06.2021 р. Кабінет Міністрів України ввів послаблення карантинних обмежень в Україні.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Уряд оновив вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також щодо деяких питань перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Карантинні послаблення в Україні:

Заклади культури та кінотеатри підвищать заповнюваність до 2/3 від загальної кількості місць. А у разі негативного тесту на коронавірус (ПЛР чи експрестест) або вакцинацію кожного відвідувача та організаторів – обмеження наповненості не застосовуватимуться.

Заклади громадського харчування зможуть працювати без часових обмежень, а також зможуть проводити бенкети, майстер-класи, публічні події тощо. Столики ж розміщуватимуться з дистанцією 1,5 м (раніше було 2 м).

Дозволено роботу дискотек, нічних клубів.

Заклади, що надають послуги з розміщення (наметові містечка, трейлерні парки, бунгало, кемпінги), зможуть працювати в усіх зонах, окрім червоної.

Дозволено проводити масові заходи (культурні, спортивні, розважальні, релігійні тощо) за участю не більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 2/3 місць.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.06.2021