Україна і світ

Директора підприємства, депутата Ужгородської міськради змусили сплатити до бюджету понад 1 млн грн, – прокуратура

Директора підприємства підозрювали в умисному ухиленні від сплати податків

Джерело: 112.ua

Директора підприємства, депутата Ужгородської міськради змусили сплатити до бюджету понад 1 млн грн, - прокуратура

За втручання прокуратури Закарпатської області депутат Ужгородської міської ради, директор місцевого комунального суспільства, сплатив до бюджету понад 1 млн грн екологічного податку. Про це 17 травня повідомив прес-секретар Генпрокуратури України Андрій Лисенко Facebook.

Директора підприємства підозрювали в умисному ухиленні від сплати податків (ч. 1 ст. 212 кримінального кодексу України). Покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

“У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, безпосередньо підписував і організовував подання в органи фіскальної служби податкових декларацій, в яких проводився розрахунок екологічного податку із застосуванням коефіцієнта в три рази менше реального. Таким чином, очолюване підозрюваним підприємство, в період з 2014 по 2017 рік ухилилося від сплати понад 1 млн грн податку”, – пояснили в прокуратурі.

Новини за темою: У Запорізькій обл. затримали прокурора за підозрою в отриманні 10 тис. дол. хабара від підприємця

16 травня у зв’язку зі сплатою підозрюваним всієї суми донарахованого податку, прокуратура області відповідно до ч. 4 ст. 212 кримінального кодексу України направила в Ужгородський міськрайонний суд клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

Раніше в Чернігові було затримано депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, а також директора комунального підприємства “Чернігівбудінвест” під час отримання 25 тис. дол. неправомірної вигоди. 

Джерело: www.112.ua