Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Директор ніжинського дитсадка перемогла в Міжнародному українсько-канадському конкурсі


Приємна довгоочікувана перемога освіти Ніжина і освітян у Міжнародному українсько-канадському конкурсі освітніх проектів фонду Ореста Цапа.

Педагогічний конкурс започаткований ще 15 років тому і є він щорічним. Здійснює його Українсько-канадська Фундація «Україна-діаспора» й кафедра педагогіки та психології ЧОІППО ім..К.Д.Ушинського.


Незмінним меценатом, натхненником , патріотом цього заходу є професор освітніх технологій Манітобського університету з міста Вінніпег Орест Цап. Українця, що народжений і вихований за океаном, повсякчас цікавить життя далекої прабатьківщини, звідки родом його мама… Він переймається новітнім розвитком освіти в Україні, його турбують професійні пошуки та здобутки наших педагогів.

Сьогодні в ЧОІППО ім.К.Д.Ушинського відбулося нагородження СЕРТИФІКАТОМ фонду та премією за участю Пономаревського С.Б., старшого наукового співробітника ЧОІППО.

Серед нагороджених – ЗДО №13 «Берізка» директор Примушко Наталія Миколаївна за соціальний проект з виховних та національно-патріотичних заходів “МИСТЕЦТВО ЗІТКАНЕ З ЛЮБОВІ» АБО « І ПЕНЗЛЕМ ЧАРІВНИМ, І СЛОВОМ ВИСОКИМ СВІТ ПОДИВУВАЛА…» присвячений 120-річниці від дня народження народної художниці України Катерини Білокур.

Управління освіти Ніжинської міської ради 


міжнародний конкурс, перемога, Наталія Примушко

міжнародний конкурс, перемога, Наталія Примушко

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-12-10 10:19:03