Місто і регіон

Дезінфекція – важлива справа! ФОТО,ВІДЕО

SAM_6273-111

Сміттєві баки і контейнери завжди містять в собі небезпечні бактерії, що підвищує ризик поширення інфекційних захворювань. Мікроби розносяться вітром, тваринами, а також різними шкідливими комахами.

Враховуючи теперішній стан в Україні і світі, щоб попередити та запобігти масовому розповсюдженню коронавірусу COVID-19 серед населення та безпеки працюючих робітників, комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» регулярно проводиться дезінфекція сміттєвих контейнерів-візків. Ці контейнери використовуються щоденно прибиральниками міста для забезпечення чистоти на вулицях міста.

SAM_6273-2

Роботи виконуються за допомогою технічних засобів та дезінфікуючих засобів. В обробці поверхонь контейнерів використовуються знезаражуючі засоби, що проводять знезараження від всіх вірусних агентів.

Крім того, регулярно піддаються дезінфікуючим заходам всі сміттєприймальні пункти, всі майданчики для збору ТПВ та вторинної сировини, а також спецтехніка підприємства.

SAM_6273-3

Такі процедури значно зменшать розповсюдження вірусу, дозволяючи зробити навколишнє середовище менш небезпечним для здоров’я мешканців Ніжина.

 

Джерело: Unenizh.org.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Close