Новини Чернігова

Деяким військовозобов’язаним чоловікам дозволили виїзд за кордон: деталі

Будівельні матеріали м.Ніжин

Деяким військовозобов'язаним чоловікам дозволили виїзд за кордон: деталі

Трьом категоріям військовозобов'язаних чоловіків – водіям, залізничникам та спортсменам – дозволили виїзд за кордон під час воєнного стану. Але є обмеження щодо термінів перебування.

Кабінет міністрів дозволив деяким категоріям військовозобов'язаних чоловіків виїжджати за кордон під час воєнного стану.

Зміни до правил перетину держкордону зазначені у постанові №615.

Виїзд за кордон та тимчасове перебування за межами України дозволили трьом категоріям чоловіків:

водіям, які перевозять медичні вантажі, вантажі гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та населення України. Також дозволено пропуск далекобійникам на фурах, які мають ліцензії;

працівникам підприємств залізничного транспорту які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці;

спортсменам, включеним до складу національних збірних команд України, а також тренерам зі складу збірних, суддям та іншим спеціалістам, які забезпечують супровід та підготовку спортсменів.

У всіх випадках ці категорії чоловіків повинні мати при виїзді за кордон дозвільні документи, що підтверджують мету поїздки.

Терміни перебування за кордоном встановлені наступні: для водіїв та спортсменів – 30 днів, для далекобійників – 45 днів, для залізничників – 6 місяців.

Нагадаємо, на період дії воєнного стану громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років заборонено виїзд за межі країни. Проте є три винятки.

Джерело – Слово і Діло

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь