Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дев’ятирічний хлопчик із Корюківки пішки пішов у Мену до тата

Дев’ятирічний хлопчик із Корюківки пішки пішов у Мену до тата

Ця історія неабияк налякала батьків і змусила долучитися до пошуку хлопчика менських і корюківських поліцейських.

Обідньої пори у четвер, 20 січня, до поліції звернулася 31-річна корюківчанка. Жінка розповіла, що її дев’ятирічний син повинен був повернутися зранку від тата, який живе в Мені. Хлопчик гостював у нього з 5 січня. Батько посадив дитину на попутку в Мені, але мама не дочекалася сина вдома. Телефон дитини не відповідав.

Старша інспекторка ювенальної превенції Ярослава Порва розповіла, що батьки хлопчика розлучені. Він та його старша 13-річна сестричка проживають з мамою в Корюківці. У мами є другий чоловік. 35-річний тато живе в Мені сам.

За допомогою камер відеоспостереження корюківські правоохоронці встановили, що хлопчик вийшов з автівки, у яку його посадив тато, у районі Олексіївки, хоч мешкає він набагато далі, по вулиці Шевченка. Однак додому дитина не пішла – захотіла повернутися до тата в Мену. Для цього вона намагався зупинити попутний транспорт, але водії не зважали на неповнолітнього голосуючого.

Тоді малий вирішив піти до Мени своїм ходом. І тільки десь за Величківкою зупинилася автівка, яка підвезла хлопчика до міста.

Тато, дізнавшись, що син може повернутися, чекав його в себе вдома, у Мені. Тим часом групи реагування патрульної поліції з Мени й Корюківки відпрацювали автодорогу між містами, але хлопчика ніде не було.

Коли подзвонити йому спробували поліцейські, той підняв слухавку, але не відповів незнайомцям – мовчав. Однак правоохоронцям удалося почули характерні звуки, неначе дитина перебувала десь у магазині. Мама розповіла, що син любить заходити в магазин біля залізничного вокзалу в Мені. І дійсно, менські правоохоронці, які негайно туди виїхали, там і знайшли хлопчика. Це було близько 15-ї години. За годину дитину доправили до Корюківки.

«І в Мені, і в Корюківці хлопчик плакав і повторював одне й те саме: «До мами не хочу, хочу до тата». І мамі прямо так і сказав про це, – розповіла Ярослава Вікторівна. – Начебто вдома його ніхто не ображає, але хлопчик дуже любить свого батька й хоче більше часу з ним проводити».

Про невиконання батьківських обов’язків адмінпротокол склали на маму дитини, бо син проживає з нею. І за поданням першої міської школи, учнем якої він є, станом на 20 січня хлопчик не приступив до занять після зимових канікул. Жінка може відбутися попередженням або заплатить штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень – вирішуватиме суд.

Ярослава Порва також направила лист соцслужбам, і тепер психологи та фахівці працюватимуть з сім`єю маленького мандрівника.

29.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин