Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Дев’ять хлопчиків та шість дівчатк: у Ніжинському пологовому поповнення

Народження нового життя: чарівні миті, незабутні враження зворушливі дотики та перші колискові… І наш персонал разом з батьками щодня радіє народженню наших малят.

Про це на своїй сторінці Facebook пише КНП «Ніжинський міський пологовий будинок».

Минулого тижня, з 2 по 9 квітня, у Ніжинському міському пологовому будинку народилося 15 немовлят — дев’ять хлопчиків та шість дівчаток.

Богатир тижня – хлопчик з Ніжинського району, який важить 3700 грамів, найменша вага (2100 грамів) у хлопчика з міста Нікополь (Дніпропетровська область).

Географія роділь дуже широка. Вже традиційно найбільше у нас народжували жінки з Ніжина та Ніжинського району, також були породіллі з Корюківського та Прилуцького районів, Сумської області та міст: Нікополь (Дніпропетровська область), Носівка, Ічня.
Перші пологи були у восьмі жінок, треті – у трьох, у всіх інших роділь це були другі пологи.

Вітаємо батьків з поповненням! Бажаємо вам миру, щастя, радості та любові Нехай ваші дітки ростуть здоровими та щасливими!

З 2 по 9 квітня у нашому пологовому будинку було зроблено 4 кесареві розтини та 10 великих гінекологічних операцій. Усі жінки почуваються добре.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, вісім годин роботи під час блекауту та 540 тисяч гривень економії на рік: у Ніжинському пологовому будинку встановили сонячну електростанцію. Цей проєкт вдалось реалізувати за фінансової підтримки донорів. Загалом електростанція коштує понад чотири мільйони гривень.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-09 11:46:31