Україна і світ

Десятки поранених та 6 загиблих: заарештували підозрюваного у стрільбі на параді в Чикаго

Будівельні матеріали м.Ніжин

Поліція затримала чоловіка, який підозрюється у стрільбі та вбивстві шести людей на параді в Гайленд-парку в Чикаго на День незалежності.

Про це повідомляє чиказьке видання Chicago Suntimes.

Повідомляється, що чоловік стріляв у натовп із гвинтівки, перебуваючи на даху. Десятки учасників параду дістали поранення. Зазначається, що це один із найстрашніших масових розстрілів в історії Іллінойсу.

Поліція Гайленд-Парку повідомила, що “особу, яка представляє інтерес — на ім’я Роберт Крімо III, 22 роки, — взяли під варту на шосе на Вестлі-роуд у Лейк-Форест”. Підозрюваного заарештували після короткої погоні та доставили до департаменту.

Highland Park police department

У поліції поки що не назвали мотиви підозрюваного. Тільки зазначили, що стрілець був дуже обережним, і його дуже важко було виявити.

Коронер округу Лейк Дженніфер Банек повідомила, що на місці події загинули п’ятеро людей, усі дорослі, а ще один помер у лікарні. Вік шостої жертви не повідомляється.

Десятки поранених госпіталізували до лікарень Гайленд-Парк, Лейк-Форест та Еванстон. У переважної більшості вогнепальні поранення і травми внаслідок хаосу на параді.

Вік постраждалих віком від 8 до 85 років.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-05 12:57:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин