Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Десята частина усіх надходжень: Нафтогаз відзвітував, скільки торік сплатив до бюджету

У 2021 році НАК Нафтогаз України сплатила державі 116 млрд грн податків та зборів. Це на 13 млрд грн, або на 12,6% більше, ніж у 2020 році.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

– Національна компанія забезпечила десяту частину усіх надходжень до державного бюджету України. Для розуміння – майже стільки було спрямовано на потреби Міністерства оборони у 2021 році.

Завдяки змінам у підходах до керівництва компанії, починаючи з 2-го кварталу 2021 року нам вдалося покращити фінансові результати роботи і збільшити платежі до держбюджету, – наголосив він.

Юрій Вітренко нагадав, що в 2020 році і в 1-му кварталі 2021 Нафтогаз, на жаль, був збитковим, що призвело до змін у його керівництві.

Однак уже за 2-ий квартал 2021 року компанія показала прибуток у фінансовій звітності, огляд якої на відповідність міжнародним стандартам зробив міжнародний аудитор.

– Попри всі закиди щодо витрачання Нафтогазом державних коштів, цього року ми довели протилежне. Національна компанія не тільки не взяла з державної казни жодної копійки, а й повністю сплатила всі податки, збільшивши платежі в держбюджет, – додав глава Нафтогазу.

Фото: Нафтогаз

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-12 13:14:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин