Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Деснянська громада купила новий шкільний автобус

Деснянська громада купила новий шкільний автобус

Новий шкільний автобус прибув до Деснянської громади.

Про це повідомив голова Юрій Осташевський на своїй сторінці у Фейсбуці.

«На кінець 2020 року залишок освітньої субвенції склав 2 586 900.00 грн (з них 1 394 700.00 грн – залишок на кінець 2019 року). Кошти залишку освітньої субвенції можна використовувати на оплату праці педпрацівників та на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти. В нашій Громаді існує нагальна потреба в довозі учнів до шкіл.

12 січня 2021 року на електронній системі публічних закупівель Prozorro було оголошено тендер на закупівлю шкільного автобуса.

За результатами відкритих торгів переможцем визнано ТОВ «ЛЮМІКАР». Відповідно до пропозиції вартість шкільного автобуса становить 1 989 000.00 грн. Автобус ATAMAN D093S2 спеціально призначений для безпечного перевезення школярів до місць навчання і додому, пасажиромісткість – 28 місць для школярів та 2 місця для супроводжуючих. Новий шкільний автобус буде забезпечувати потреби Карпилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Деснянської селищної ради»,- пише він.

Зазначимо, що транспортний засіб придбаний на умовах співфінансування – 10% кошти місцевого бюджету, решта – залишки освітньої субвенції.

Після купівлі автобуса від загальної суми залишків освітньої субвенції залишилось ще 760 000 грн. На ці кошти планується встановлення системи протипожежного захисту в Деснянському НВК.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

30.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова