Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Десна» вдома впевненно обіграла «Зорю»

Сьогодні, 22 серпня, у першому турі нового сезону УПЛ чернігівська «Десна» приймала луганську «Зорю» на домашньому стадіоні. Гра закінчилась перемогою нашої команди: 3:1.

Новачок «Зорі», екс-капітан «Десни» Денис Фавров відкрив рахунок на 43-й хвилині. А на 56-й хвилині форвард сіверян Олександр Філіппов зрівняв рахунок з пенальті.

Потім протягом буквально 5 хвилин «Десна» перевернула гру на свою користь. Забитими м'ячами відзначились Йонас Тамм та Пилип Будківський.

Наразі так само, як і лідери чемпіонату «Динамо» та «Шахтар», «Десна» іде без втрат.

У другому турі суперником «Десни» буде київське «Динамо». Гра відбудеться у Чернігові за три тижні. Чи буде ця гра з глядачами чи ні, вирішиться на початку вересня.

Детальніше з календарем першого кола Favbet Ліги 2020/21 років можна ознайомитись за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook