Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Десна проведе два домашні матчі УПЛ в Києві

Десна проведе два домашні матчі УПЛ в Києві

Чернігівська «Десна» проведе два найближчі домашні матчі УПЛ проти київського «Динамо» в 15 турі (21 лютого) і «Інгульця» (26 січня) в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Чернігівський клуб звернувся до «Динамо» з проханням надати в оренду для проведення цих матчів клубний стадіон киян ім. В.Лобановського. Про це розповів спортивний директор клубу Вадим Мельник.

«На жаль, в Чернігові випала аномальна кількість снігу. Дуже багато опадів, а температура мінус 16 градусів морозу. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не отримати технічну поразку, ми вирішили перестрахуватися і звернулися до київського «Динамо» з проханням провести два своїх найближчі домашні матчі в Києві на клубному стадіоні ім.В.Лобановського. Дякую киянам, що пішли нам назустріч. На жаль, при всьому бажанні навряд чи б ми змогли підготувати свій стадіон до цих матчів. Роботи ведуться, але підготувати газон нам складно. На мій погляд, відновлювати чемпіонат так рано, 13 лютого, не варто», – сказав Мельник.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова