Новини Чернігова

Десна на виїзді поступилася Карпатам — 2:0

Сьогодні, 18 травня, чернігівська «Десна» поступилася «Карпатам» на їх рідному стадіоні у Львові — 2:0.

Футболістам довелося грати під час сильної зливи — це, звісно, й вплинуло на хід гри.

Про це повідомляє прес-служба ФК «Десна» на своєму офіційному сайті.

Обидва голи у ворота сіверян львівяни забили у другому таймі, причому, граючи в меншості — за грубість у бік головного арбітра матчу полузахисник «Карпат» Абдул Карим Йода був видалений з поля завдяки червоній картці.

Голи: Крістіан Понде, 53, Сергій Мякушко, 77.

«Десна» практично весь другий тайм грала в більшості, але сіверянам не пощастило – відразу після вилучення Йоди «Карпати» забили, а грати за такої погоди в атакуючий футбол не реально.

Жодного пасу низом, жодного прискорення – лише боротьба і гра верхом. Тому не дивно, що «Десна» не скористалася перевагою – «Карпати» виграли на своєму полі.

В наступному турі на підопічних Олександра Рябоконя чекає домашній матч з Ворсклою – з прямим конкурентом за сьоме місце в турнірній таблиці. Гра розпочнеться о 17:00 на стадіоні імені Гагаріна.