Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Десантники з Пскова, кадирівці, Росгвардія: стало відомо, хто чинив злочини у Бучі

Журналісти видання Reuters провели розслідування і з’ясували, хто конкретно з російських військових причетний до воєнних злочинів у Бучі.

Для цього вони поспілкувалися із майже сотнею українців, що пережили окупацію Бучі та змогли опізнати представників “доблесної” регулярної армії РФ.

З’ясувалося, що йдеться про кадирівців, десантників із Пскова, а також силовиків Росгвардії.

Псковські десантники

– …Серед окупаційних військ були і військовослужбовці російських сил безпеки Витязь, про що свідчить документ, який посвідчує особу, знайдений на місці події. Витязь, присутність якого в Бучі розкривається тут вперше, знаходиться під командуванням Росгвардії. Її керівник Віктор Золотов, який не прокоментував цю статтю, є колишнім охоронцем Путіна і підпорядковується безпосередньо президенту Росії.

Росгвардія

– …Житель Бучі в своєму будинку також виявив любовний лист, який був адресований окупанту з 76-ї десантно-штурмової дивізії з Пскова Олександру Логвиненку. У сусідньому будинку знайшли напис на стіні Wolf_68. Виявилось, що так у соціальних мережах підписується росіянин Кирило Крючков. Він служив у 234-му штурмовому авіаполку, який входить до складу 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії.

Кадирівці

За даними видання, під час окупації у місті також перебували три підрозділи “кадирівців”.

– …На відео, опублікованому в Telegram 26 лютого, чеченського командира Хусейна Межидова видно в неназваному місці, яке Reuters зіставив із Гостомелем, приблизно за 5 км на північ від Бучі.

– …За селом Луб’янка, приблизно за 13 км на північ від Бучі, військовослужбовці територіальної оборони України показали Reuters будинок, де, за їхніми словами, перебували чеченські війська. На одній із дверей російською мовою написано: Ахмат – сила! Це було посилання на Ахмата Кадирова, колишнього лідера Чечні та батька Рамзана.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-06 00:47:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин