Україна і світ

Держприкордонслужба відзначає збільшення незаконного трафіку тютюнової продукції на кордоні з Румунією

Всього з початку 2019 прикордонники завадили переміщенню понад 1,3 мільйонів пачок цигарок

Джерело: 112.ua

Держприкордонслужба відзначає збільшення незаконного трафіку тютюнової продукції на кордоні з Румунією

З початку 2019 року прикордонники завадили переміщенню понад 1,3 мільйони пачок цигарок. Про це йдеться на сторінці Держприкордонслужби України. При цьому Держприкордонслужба продовжує фіксувати подальші спроби протиправної діяльності на кордоні з Румунією у межах Чернівецької та Закарпатської областей.

“Український-румунський кордон залишається активною ділянкою щодо спроб незаконного переміщення контрабандних сигарет в сусідню країну. За 8 місяців на цій ділянці прикордонники припинили протиправну діяльність “сигаретників” в 190 випадках. У минулому році за аналогічний період зафіксовано 160 спроб незаконного переміщення курива в Румунію”, – відзначають в Держприкордонслужбі.

Прикордонники відзначають, що порушники все частіше вдаються до спроб переміщення контрабандних цигарок через кордон за допомогою малих літальних апаратів, які важче вирахувати і затримати. Всього з початку року на ділянці відповідальності Західного регіонального управління прикордонники виявили та затримали 8 літальних апаратів, які використовувались у протиправній діяльності.

Держприкордонслужба підкреслює, що будь-які спроби протиправної діяльності на кордоні будуть жорстко припинятися з застосуванням всіх можливих ресурсів та дотриманням законодавчих норм.

Нагадаємо, днями в Чернівецької області прикордонники затримали мотодельтаплан з цигарками, які планували переправити до Румунії. Затримані четверо українців, які готували мотодельтаплан до зльоту

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua