Україна і світ

Держдеп засудив провокаційний указ Путіна про паспорти для “ЛДНР”

У Держдепі засудили рішення Володимира Путіна надавати громадянство РФ українцям, які проживають на окупованих територіях Донбасу.

У Державному департаменті США засуджують рішення президента Росії Володимира Путіна надавати російське громадянство українцям, які проживають у так званих “ДНР” і “ЛНР”.

У відомстві назвали це рішення провокацією і зазначили, що таким чином Росія посилює тиск на суверенітет і територіальну цілісність України.

Також у заяві Держдепу йдеться, що рішення Путіна створює перешкоду для реалізації Мінських угод, тому що вони передбачають повне відновлення контролю Україною над Донбасом.

У Держдепі зазначили, що це сталося через три дні після президентських виборів в Україні, на яких народ обрав Володимира Зеленського.

– Зеленський не один раз говорив про готовність серйозно взаємодіяти з РФ для виконання Мінських угод і припинення конфлікту на Донбасі, в результаті якого загинуло близько 13 тис. осіб. Тепер Росія повинна вирішити, чи хоче вона продовжувати ескалацію конфлікту або виконувати свої мінські зобов’язання, – йдеться в заяві.

Джерело: Державний департамент США

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
25.04.2019

Close