Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Державними підприємствами має керувати уряд України, а не наглядові ради, – Юлія Тимошенко

Державними підприємствами має керувати уряд України, а не наглядові ради, - Юлія Тимошенко

Позиція*

Державними підприємствами має керувати уряд України, а не наглядові ради, які складаються з високооплачуваних іноземців.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі одного з телеканалів. Вона повідомила, що зареєструвала відповідний законопроект у Верховній Раді.

Причиною стали опубліковані умови отримання Україною чергового траншу фінансової допомоги від Євросоюзу. Виявляється, що в обмін на гроші ЄС вимагає, щоб Україна зняла обмеження по зарплатах членам наглядових рад.

Такі обмеження у розмірі 47 тисяч гривень були встановлені з початком карантина за ініціативою «Батьківщини». До цього зарплати деяких членів наглядових рад великих державних корпорацій сягали 700 тисяч гривень на місяць, і це не враховуючи річні бонуси.

«Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок», – зазначила Юлія Тимошенко.

Раніше лідер «Батьківщини» неодноразово заявляла, що Україна має достатньо потенціалу і кваліфікованих кадрів, щоб бути економічно незалежною.

Фото — з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.08.2020