Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дерев’яні сходи в сучасному інтер’єрі: 6 поширених ідей

Дерев'яні сходи в сучасному інтер'єрі: 6 поширених ідей

Імідж*

Щоб поєднувати між собою різні рівні житлових заміських будинків, застосовуються спеціалізовані сходові конструкції. Ці споруди вважаються не тільки практичною частиною інтер'єру, а й справжньою окрасою будинку. Одними з найпоширеніших конструкцій є дерев'яні сходи.

Є різні види таких споруд, які підходять під певні стильові рішення. Сходи приковують до себе погляди яскравими деталями, цікавими формами, незвичайними фактурами. Вироби з правильно обраним дизайном та розташуванням здатні кардинально змінити сприйняття простору, зробити житло комфортнішим та безпечнішим.

Придбати заготівлі для виготовлення дерев'яних сходів для заміських будинків ви можете в компанії «УкрЕкоЛіс». У каталозі на сайті https://ukrekoles.com.ua/production/derevjannaja-lestnica-komplektujuwie/ представлені різні види комплектуючих найвищої якості, які пропонуються за найпривабливішими цінами зі зручною доставкою в будь-яке місто України.

Найпоширеніші ідеї сходів для сучасних інтер'єрів

Стиль виконання дерев'яних сходів обирають переважно з урахуванням місця встановлення. Розглянемо найпопулярніші та виграшні варіанти.

Сходи в хол

У заміських будинках часто є спеціальна кімната, де домочадці зустрічають гостей. Хол є досить великим приміщенням, яке примикає до передпокою. Для просторої кімнати можна придбати масивну конструкцію з балюстрадами. Для оформлення приміщення в цьому випадку бажано купити велику центральну люстру та встановити кілька додаткових освітлювальних приладів біля входу до будинку — так можна зробити дерев'яні сходи логічним продовженням холу.

Якщо ж кімната має обмежену площу, для візуального збільшення об'єму простору можна встановити білі дерев'яні сходи, які викликатимуть захоплені відгуки гостей та радуватимуть домочадців.

Сходи у вітальню

Дерев'яні сходи в сучасному інтер'єрі: 6 поширених ідей

Такі конструкції здатні поєднати різні предмети інтер'єру. Щоб дерев'яні сходи зробити яскравим акцентом у вітальні, потрібно надати їм цікавих форм. Вихід на споруду зазвичай розташовують біля стіни або в кутку кімнати. Для поділу великої вітальні на окремі зони можна зробити сходи по центру, а під ними створити додаткову зону відпочинку, повісити сімейні картини. Цікавий вигляд мають споруди із вставками дзеркал чи скла.

Оформлення для маленької кімнати

Нерідко домочадці вирішують облаштувати дерев'яні сходи в передпокої. Якщо площа кімнати порівняно мала, можна вибрати гвинтові конструкції. Оскільки на невеликому просторі потрібно зробити досить багато щаблів, елементи з дерева часто доповнюють скляними або сталевими поручнями.

Якщо площа дозволяє, краще зробити в передпокої маршові сходи. У такому разі під прольотами часто обладнують комори для зберігання одягу, взуття, засобів для прибирання будинку тощо. Такі споруди роблять логічним та функціональним. Для декорування сходів використовують світлодіодне стрічкове підсвічування, встановлюють оригінальні поручні, а на стіни вішають дзеркала, фотографії, картини. Завдяки використанню матеріалів яскравих тонів можна візуально зробити передпокій просторішим.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь