Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Дерево знахідок у Носівці: місцевий житель придумав оригінальний спосіб повернення речей

Дерево знахідок з´явилося в центрі Носівки. На ньому можна побачити загублені речі, що чекають на своїх господарів. Дерево росте навпроти магазину, де працює Володимир Кравченко. Саме він і вирішив у такий оригінальний спосіб допомагати людям знаходити загублені речі.

«Посадив я ще малесеньким дерево. Хтось його називає уксусним, хтось ще якось. А тепер воно підросло. Коло свого приватного будинку я, буває, знаходжу дитячі рукавички, дорослі, і вішаю на дерево. І люди знаходять. Останнім часом там шапка знайшлася чиясь в’язана», – Володимир Кравченко, житель Носівки, автор ідеї.

Чоловік каже, що губляться здебільшого дитячі речі. Продавчиня сусіднього магазину розповіла про те, як працює така система повернення.

«На дерево оте за липою вішає Володя, оце як знайде, то туди вішає на дерево. Рукавички, шапочки… І забираються тоді», – Ольга, жителька Носівки.

Пана Володимира в Носівці знають, а його ідею підтримують. Містяни розповідають, що ті знахідки, які не розмістиш на дереві, можна залишити на зберігання йому.

«Тут і хазяїн, я вам скажу, нормальний. Можна в нього залишити все. Володя такий. Не розвішують же все підряд. А так рукавичку дитячу можна якусь», – Анатолій, житель Носівки.

«Це гарний задум. Але табличку повісили б, щоб я знав. То рукавички, то інші речі. Ключі часто гублять люди, а тепер вішатимуть тут. Це прекрасно», – Олексій Григорович, житель Носівки.

«Я цим не користувалася ще, тільки в інтернеті бачила. Там таке, як рукавички можна. А щось більше ти не повісиш там. Наприклад, якщо хтось гаманець загубить», – Юлія, жителька Носівки.

Самому дереву вже 5 років. Наразі на його гілках – кілька рукавичок, які найближчим часом мають повернутися до своєї пари.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

21.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова