Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутати від «Нашого краю» відстоюють 4 школи на Чернігівщині

Депутати від «Нашого краю» відстоюють 4 школи на Чернігівщині

Депутати від «Нашого краю» не дозволили позбавити вільного доступу до освіти учнів 4 шкіл в Чернігівській області. Про це повідомив депутат селищної ради від «Нашого краю», голова фракції «Нашого краю» у Варвинській селищній раді Анатолій Борсук. 

За його словами, сумна перспектива закриття нависла над чотирма навчальними закладами у Варвинській громаді. Маленькі школи, в яких навчається від 6 до 8 учнів, хочуть закрити в селах Брагинці, Кухарка, Богдани і Леляки. Але навіть в такій безвихідній ситуації представники «Нашого краю» разом з однодумцями по коаліції намагаються зробити усе можливе, аби не кинути напризволяще дітей і працівників шкіл.

«Заклади хотіли закривати. Так вимагає держава, бо дофінансування шкіл немає. Але ми добилися того, щоб це питання на наступній сесії, що відбудеться 14 липня, не розглядали. Відтермінували до  29 липня. Так вирішили на комісії соціально-економічного розвитку із мого подання. А перед цим таке рішення ухвалили на засіданні коаліції, до якої входить і «Наш край», – розповів Анатолій Борсук. 

За його словами, тепер депутати повернуться до розгляду цього питання тільки за ряду умов.

«Нам пообіцяли до наступної сесії провести тендер на закупівлю нового шкільного автобуса і виділення коштів на ремонт ще одного шкільного автобуса, що у нас є. Щоб було вчасне підвезення учнів до інших шкіл. А не так, щоб у 6 годин ранку їх забирали і о 18 вечора везли назад. Возитимуть учнів до більших населених пунктів Озерян і Варви», – розповів представник «Нашого краю».

Крім того, за його словами, представники партії в області вимагають: якщо школи все-таки будуть скорочувати, то має відбутися і скорочення апарату селищної ради на 13 людей. Ще одна умова партійців – забезпечити працівників шкіл, що скорочуються, роботою.

«Тільки після виконання всіх цих умов повернемося до питання закриття шкіл на комісії», – запевнив Анатолій Борсук. 

До цього питання активно підключився і депутат обласної ради від «Нашого краю» Олександр Демиденко, який відвідав Варвинську громаду та провів зустрічі з депутатами і батьками школярів. 

Також завдяки принциповій позиції команді «Нашого краю» з однодумцями вдалося зберегти від закриття спеціалізовану школу в Сновську та прибрати дамоклів меч, який навис над дитячим санаторієм на Ніжинщині.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.07.2021

Залишити відповідь