Україна і світ

Депутату Київської облради повідомили про підозру у захопленні агрокомплексу, – ГПУ

Мова йде про рейдерське захоплення агрокомплексу, який належав добровольцеві АТО з США

Джерело: 112.ua

Депутату Київської облради повідомили про підозру у захопленні агрокомплексу, - ГПУ

Депутату Київської обласної ради Віталію Карлюку повідомили про підозру у причетності до рейдерського захоплення агрокомплексу “Росава”. Про це на своїй сторінці в Facebook написав генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“У резонансній справі рейдерського заволодіння агрокомплексу “Росава-К”, яка належала загиблому в АТО добровольцеві, українцю американського походження Марку Паславському, оголошено підозру депутату Київської облради Віталію Карлюку”, – написав Луценко.

У квітні 2016 прокуратура Київської області повідомила про підозру у вчиненні злочину і оголосила в міжнародний розшук колишнього учасника ТОВ “Росава-К”, підозрюваного у незаконному заволодінні майном підприємства, засновником якого був Паславський.

За інформацією прокуратури, після смерті Паславского з’явилися нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ “Росава”. В результаті таких незаконних дій було виведено зі складу засновників товариства власника 3% акцій і компанію-засновницю, представником якої був Паславський.

Паславський до квітня 2014 року отримав українське громадянство. Він загинув у серпні 2014 під час боїв за Іловайськ Донецької області.

Джерело: www.112.ua