Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутатка облради порушила питання придбання реанімобіля для лікарні й покращення соціальних послуг для дітей-інвалідів

Депутатка облради порушила питання придбання реанімобіля для лікарні й покращення соціальних послуг для дітей-інвалідів

Питання придбання реанімобіля для Ніжинської лікарні та створення групи денного догляду для дітей з інвалідністю в місцевому інтернаті порушила депутатка Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Ірина Грозенко. Під час сесії обласної ради вона подала відповідні депутатські запити.

За її словами, Ніжинська міська лікарня ім. М.Галицького потребує придбання спецавтомобіля (реанімобіля) для перевезення тяжких хворих. Адже цей медичний заклад є опорним, однак не має належних транспортних засобів для перевезення хворих. «Транспортний парк лікарні не оновлювався понад 25 років. Є необхідність, щоб Ніжинська лікарня, як й інші лікарні області, була внесена до державних програм й отримала спецавтомобіль, що допоможе зберегти не одне життя ніжинців», – повідомила Ірина Грозенко.

Крім цього, важливим є створення при Ніжинському дитячому будинку-інтернаті групи денного догляду за дітьми з інвалідністю.

«До мене звернулися батьки дітей з обмеженими можливостями щодо створення при Ніжинському дитячому будинку-інтернаті групи денного догляду. Ця соціальна послуга може надаватися дітям-інвалідам, що проживають у всіх 17 громадах Ніжинського району та суміжних районів», – уточнила депутатка від «Нашого краю».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова