Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутатів облради скликають на чергову сесію

Депутатів облради скликають на чергову сесію

Голова обласної ради Олена Дмитренко підписала розпорядження про скликання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

– Про звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 2020 рік.

– Інші питання.

Головам постійних комісій обласної ради доручено провести засідання постійних комісій 20 квітня 2021 року о 9 годині в закріплених за ними кабінетах обласної ради.

Засідання президії обласної ради відбудеться цього ж дня об 11 годині в залі засідань президії обласної ради.

Пленарне засідання четвертої сесії обласної ради відбудеться 20 квітня 2021 року о 12 годині в залі засідань обласної ради.

Акцентуємо увагу на тому, що засідання постійних комісій, президії та пленарне засідання четвертої сесії обласної ради будуть проводитися з врахуванням карантинних вимог і в режимі обмеженого доступу за участю депутатів обласної ради та окремо визначених відповідальних посадових осіб.

Обов’язкова вимога для всіх учасників засідання – наявність засобів індивідуального захисту, дотримання норм та правил протиепідемічних заходів, а також соціальної дистанції!

За перебігом подій пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання можна буде слідкувати на офіційній сторінці обласної ради у мережі Фейсбук, де триватиме онлайн трансляція роботи депутатів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова