Місто і регіон

Депутати затвердили бюджет міста – ПравдаТУТ Ніжин

Сьогодні, 16 січня, відбулась позачергова сесія міськради. Депутати затверджували бюджет на весь 2019 рік. Його загальна сума склала  667 934 400 грн.

За словами депутата Володимира Мамедова, депутатська бюджетна комісія працювала в посиленому режимі не один тиждень, бо було запропоновано на розгляд аж 12 варіантів розподілу “міських” грошей.

На засіданні обговорювали ще деякі пункти, які потребували негайного вирішення, такі як виділення коштів на ремонт краєзнавчого музею.

Геннадій Дудченко, депутат міської ради та директор музею, доповів, що пожежа будівлі музею завдала серйозних збитків. Тепер на відновлення проводки, бо будівля й досі без світла, ремонт даху та переїзд художнього відділу в інше приміщення потрібно 300 тисяч грн.

Під час обговорення бюджетного питання міський голова Анатолій Лінник наголосив, що цього року комунальні підприємства та заклади отримають фінансування, розраховане на 12 місяців, а не як в минулих роках  на 10. І, якщо на кінець року на підприємствах і в установах будуть проблеми з фінансами чи виплатою заробітних плат, то вся відповідальність ляже на керівників цих самих підприємств і установ.

Після недовгих обговорень бюджет все ж таки “протягли”, як висловилось кілька депутатів. “За” проголували 19 депутатів із 27 присутніх на сесії.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

 


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua