Україна і світ

Депутати в ніч на 22 травня готують зміни до закону про парламентські вибори, – Арешонков

Будуть підготовані зміни до чинного закону “Про вибори народних депутатів України” в частині скасування одномандатних округів і зниження прохідного бар`єру до 3%

Джерело: 112.ua

Депутати в ніч на 22 травня готують зміни до закону про парламентські вибори, - Арешонков

У ніч на 22 травня депутати ВР готують зміни в діючий закон “Про вибори народних депутатів України”. Про це стало відомо із заяви народного депутата від БПП Володимира Арешонкова, яку він опублікував на Facebook.

“…протягом ночі будуть підготовані зміни до чинного закону “Про вибори народних депутатів України” в частині скасування одномандатних округів, в яких виборці могли вибрати конкретну людину, а не кота в мішку”, – написав Арешонков.

Новини за темою: Коаліція Верховної Ради припинила існувати 17 травня, – Парубій

Він зазначив, що замість виборів в одномандатних округах пропонується пропорційна система з закритими списками і зниження прохідного бар`єру до 3%.

Новини за темою: Парубій повинен нести відповідальність за те, що не визнавав відсутність коаліції, – Німченко

За його словами, в парламенті дані зміни будуть винесені на голосування.

Нардеп нагадав, що голова Верховної Ради України видав розпорядження “Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України” 22 травня 2019 в 12:00.

21 травня президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня.

Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну Раду прийняти низку законів, зокрема про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення та Виборчий кодекс.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua