Місто і регіон

"Депутати не боги": як у Ніжині людині пригрозили звільненням за фото


Сьогодні, 24 червня, на черговій 75 сесії Ніжинської міської ради депутат Костянтин Смалій розповів про неприємну і недопустиму ситуацію, яка сталася із працівницею КП “ВУКГ”.


Повідомляє mynizhyn.com.

Вчора Костянтин Смалій у Facebook опублікував пост в якому дякує працівниці КП “ВУКГ” Інні за її роботу.

Як стало відомо сьогодні зранку, цю працівницю викликав до себе інший депутат Андрій Гомоляко, який займає посаду заступника начальника КП «ВУКГ» з питань прибирання вулиць та озеленення міста і пригрозив звільненням за це фото і пост, аргументуючи тим, що це політичний піар.

“Я кожного ранку бачу цю скромну жіночку, яка прибирає наш район… Сьогодні зранку вона підходить до мене зі сльозами на очах і просить видалити пост, – розповідає Костянтин Миколайович. – На запитання, що стлося, була відповідь – Андрій Гомоляко, її керівник визвав, як то кажуть “на ковьор”, що він її звільнить і так далі. Це сльози цієї маленької, тендітної жіночки.

Що ми з вами тут робимо? Щоб отримати посаду і знущатися над людьми? 

Яке право має Андрій Гомоляка принижувати і погрожувати людині звільненням. Ця працівниця виконує так свою роботу, що таких працівників ще потрібно пошукати. 

Ми вимагаємо від фракції офіційне, публічне вибачення від депутата Гомоляки і звільнення його з посади, яку він отримав тільки тому, що він депутат Ніжинської міської ради. Якщо не будуть виконані дані умови? наша фракція не буде приймати участі у засіданнях міської ради…

Це неприпустимо, ми з вами не боги, ми – люди…”.

Юрій Хоменко, який також займає посаду одного із заступників у КП “ВУКГ” запевнив, що стосовно цього інциденту буде проведено обёєктивне службове розслідування. Депутат Анатолій Сліпак у свою чергу зауважив, що в цих розбірках не має постраждати працівниця КП  “ВУКГ”. 

Також було озвучено, що це не перший подібний інцидент з Андрієм Гомолякою, дану ситуацію розглянуть на комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю.

Андрій Гомоляко не з’явився на сесію, де він – ніхто не знає. Наразі депутати затвердили тільки порядок денний, ще жодного рішення не прийняли. Так більшість детутатів виражають підтримку фракції “Самопоміч”.

Джерело: mynizhyn.com

Теги
Close