Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Депутати Чернігівської райради підтримали батьків, які відстоюють збереження школи на Куликівщині

  • Депутати Чернігівської райради підтримали батьків, які відстоюють збереження школи на Куликівщині
  • Депутати Чернігівської райради підтримали батьків, які відстоюють збереження школи на Куликівщині

Депутати фракції «Наш край» Чернігівської районної ради підтримали запит колеги щодо правомірності дій Куликівської селищної ради під час закриття Дроздівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Батьки обурені квітневим рішенням селищної ради про ліквідацію навчального закладу, оскільки не було дотримано процедури обговорень із педагогами, батьками, представниками громадськості, а рішення селищної ради не було оприлюднене заздалегідь, як того вимагає чинне законодавство.

«Громада не розуміє, чи розрахована потужність Куликівського закладу загальної середньої освіти на додаткову кількість учнів у межах 50 осіб, чи створені належні умови підвезення, оскільки учнів першого класу – 12 осіб, але нових «шкільних» автобусів не придбано», – вказується у зверненні батьків. Вони переконані, що Дроздівську школу доцільно зберегти.

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській райраді Дмитро Шкильов увійшов до складу робочої групи, що вивчатиме питання можливого збереження Дроздівської школи. На його переконання, не можна закривати школу без ґрунтовних консультацій із громадськістю і без докладного вивчення всіх питань. «Ми підтримуємо вимоги батьків і схиляємося до пошуку всіх можливостей щодо збереження цієї сільської школи», – прокоментував він.

Таку позицію підтримує і депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Музика, який взяв участь у роботі сесії райради. Він наголосив, що політична сила відстоює принцип якісної освіти в сільській місцевості та збереження всіх навчальних закладів, які можливо зберегти, щоб забезпечити рівний доступ дітей до загальної середньої освіти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова